Pass

Çaycuma yeni belediye hizmet binasında çalışanlara spor yapma imkânı da tanınıyor. Belediyeden yapılan paylaşımda; “Yeni hizmet binamızda spora da yer var.

Geniş hacmi, sunduğu modern olanaklar ve çoklu fonksiyonuyla kurumsal kapasitemizin artmasına büyük katkı sunan yeni binamızda zinde kalıp daha güler yüzle hizmet vermek için spor da yapıyoruz. Alınan pingpong masalarının kurulumu tamamlanarak personelimizin hizmetine sunuldu. İlk maçı da Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Yazı İşleri Müdürümüz Özlem Kaydır’la oynadı” denildi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 2122
23.07.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın