Pass

Çaycuma önceki Belediye Başkanı Mithat Gülşen ile Gönül Gülşen çiftinin kızları Eczacı Özge Gülşen hayatını Selma-Yüksel Gürses çiftinin oğulları Elektrik Mühendisi Erkan Gürses ile birleştirdi.

Çifttin Bakacakkadı Filyos Ekopark Tesislerinde gerçekleştirilen nikahına çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Çiftin nikâhını Çaycuma Belediyesi Nikâh Memuru Veysel Özkan kıyarken nikâh şahitleri AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Eftal Bütün, Onur Altunbaran, Mehmet Tayfun Civerek yaptı.

Evlilik cüzdanını geline Özge Gürses'e AK Milletvekilleri verirken Polat Türkmen çifte bir ömür mutlu olmaları dileğinde bulundu.

Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak Özge-Erkan Gürses çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3128
20.07.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın