Pass

Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’a yapılan ziyarette Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Saraç, Aytekin Pekdemir ve Ali Karakaş, Meclis Başkan Yardımcısı Sedat Kara ve Genel Sekreter Alper Püren hazır bulundu.

Ziyarette Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Çaycuma’nın önümüzdeki 5-10 yıl içinde adından çok söz ettirecek bir cazibe bölgesi olduğunu söyleyerek yatırımlardan ve gelişmelerden bahsetti. Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu’da Vali Mustafa Tutulmaz’ın ilimizdeki görevinin hayırlı olmasını dileyerek Filyos Limanı’nın alt yapısının neredeyse tamamlanmak üzere olduğunu vurgulayarak limanının yanında bir lojistik üssü kurulması için çalışmaların yoğunlaştığını, Endüstri bölgesinde yakın zamanda önemli adımlar atılacağını ve SERA OSB alt yapısının tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, gelişmeleri heyecanla beklediklerini vurguladı.

Ayrıca Vali Mustafa Tutulmaz’a Coğrafi İşaret olarak yeni tescil edilen “Çaycuma Manda Yoğurdu” hediye edildi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 5916
24.06.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın