Pass

Çaycuma Müftülüğünce, atamaları çıkan Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu ile Vaiz Fatma Gök'e veda programı düzenlendi.

Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş ve Çaycuma Müftülüğü personelinin katıldığı veda yemeğinde duygusal anlar yaşandı. Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş yaptığı konuşmada; Çaycuma’da yaptığı özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı Erdal Oruçoğlu ve Fatma Gök’e teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının yeni görev yerlerinde de ziyadesiyle devam etmesini diledi.

Ardından Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun yaptığı konuşmasında, “Makamlar baki, insanlar geçici, devlet memurları olarak bunu sık sık yaşıyoruz. Önemli olan geride hoş bir sâda bırakabilmek. Benim görebildiğim kadarıyla hocalarımız hoş bir sâda bırakabilmiş. Eğer görevinizi layıkıyla yaptıysanız, insanların içlerinde olabildiyseniz, dostluk ve arkadaşlık kurabildiyseniz nereye giderseniz gidin bu bağlar hep sürüyor, kopmuyor. Çaycuma’ya yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu ve Vaiz Fatma Gök'te konuşmalarında, görev yaptıkları süre içerisinde beraber çalıştığı başta Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş olmak üzere tüm müftülük personeline teşekkür ederek, Çaycuma Müftülüğü personelinden helallik istedi.

Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu; Karabük İli Yenice İlçe Müftülüğüne, Vaiz Fatma Gök ise Bartın İli Amasra İlçe Müftülüğüne vaiz hoca olarak atandı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 7621
18.06.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın