Pass

Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkan Özge Öztekin, Yönetim Kurulu Üyeleri Duygu Demirok ve Koray Emrah Özkan ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti.

Başkan Kantarcı’dan Sokak hayvanlarının korunması için Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alan Bartınlı hayvan severler, duyduklarından çok mutlu olduğunu söyleyerek teşekkür etti. Yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğiyle Başkan Kantarcı’ya çiçek sunan Bartınlı hayvan severler, bina önünde, sokak hayvanlarına hizmet veren Haybulans’ı bir süre inceleyerek bilgi de aldı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 7429
18.06.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın