Pass

TSE tarafından uygulanacak olan “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon ve Kontrol Uygulamaları Semineri” Çaycuma TSO Toplantı Salonunda Oda üyesi imalatçılar ve diğer firma temsilcileri ile iş güvenliği uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Zonguldak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ayben Özkan ve Uzman Kazım Kefeli ile TSE Bolu Temsilciliği Uzmanı Mithat Yılmaz’ın sunumları ile gerçekleştirilen seminerde katılımcıların mevcut uygulamaları ile ilgili soruları da cevaplandı.

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3520
06.06.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın