Pass

Çaycuma Kaymakam Muharrem Coşgun,  Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Milli Eğitim Müdürü Muharrem Yol  ile birlikte Çaycuma  Merkez Yeni Mahalle Dokap Sitelerinde yapımı devam eden Mevlana Camii inşaatında incelemelerde bulundu.

Cami Dernek Başkanı Naim Eren ve yönetim kurulu üyeleri cami inşaatıyla ilgili Kaymakam Muharrem Coşgun ile Müftü Ayhan Ermiş'i bilgilendirerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Muharrem Coşgun; "Mevlana Camii inşaatının kısa sürede bu hale gelmesinde emeği geçen, destek olan ve bundan sonra da destek olacak olan tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun. İnşallah bizler de her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 3448
04.06.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın