Pass

Kızılay Çaycuma Temsilciliği ve Zonguldak Kızılay Kan Merkezi’nin organizasyonu ile Çaycuma’da kan bağış kampanyası düzenlendi. Pehlivanlar Mahallesi Muhtarlığı önünde  iftardan sonra düzenlenen kan bağışına vatandaşlar ilgi gösterdi.

Kızılay Çaycuma Temsilcisi Bünyamin Bostancı Ramazan ayı ve Corona Virüs sebebiyle kan stokların tükendiğini bu amaçla Çaycuma olarak kan merkezine katkı vermek istediklerini söyledi.

Kızılay gönülleri bağış sırasında vatandaşlara yardımcı olurken, bağışçılara teşekkür etti.

Haber: Hakan MİYANYEDİ

 


Haber Okunma Sayısı : 109
21.05.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın