Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Çaycuma Kent Konseyi tarafından üyelerinin de destekleri ile alınan ve Koronavirüs hastalarının tedavisi sırasında giyilen 250 adet “Çok Kullanımlık Box Önlüğü”nü Çaycuma Devlet Hastanesine teslim etti.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir ve Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli, Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sezgin Mutlu’yu ziyaret ederek önlükleri teslim etti.

Çaycuma Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ersin Durmuş ve Çaycuma Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Erdal Şıklı’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sezgin Mutlu yapılan yardımlardan dolayı son derece müteşekkir olduklarını belirterek şunları söyledi; "içinde bulunduğumuz zor durumda Çaycuma’mızın kurumlarının ve üyelerinin Çaycuma Devlet Hastanesi’ne sahip çıkmaları bizleri son derece mutlu etti. Desteklerinden dolayı Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Çaycuma Kent Konseyi’nin başkanlarına ve üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 126
20.05.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın