Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesinin katlı otopark girişi önünde organize etmiş olduğu sivil toplum kuruluşları ve gönüldaşların destek verdiği “SEN YOKSAN OLMAZ” sloganı ile Kızılay kan bağışı kampanyasına yoğun katılım oldu.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Âdem İnam; “Genel Merkezimizin tüm Türkiye’de 170 şubemizle başlatmış olduğu kan bağışı kampanyasına bizde Çaycuma Şubesi olarak katılım sağladık.

Bağış yapmak isteyen vatandaşların geç saatlere kadar beklediklerini ve yoğun kalabalıktan dolayı geriye dönmek zorunda kalan vatandaşlarımız oldu. Çaycuma halkına bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 285
14.05.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın