Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Zonguldak Valiliği ve Ticaret İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla 10 kişinin üzerinde çalışanı olan üyelerine 30 bin adet maske dağıttı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Koronavirüs salgınından korunmaya destek olmak; üyelerin ve çalışanlarının sağlığını korumak amacıyla ilk etapta 30 bin maske dağıtıldı.

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu yaptıkları “maske dağıtımı” ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Yaşadığımız süreçte üyelerimizin maskeye erişimde zorluk yaşadıklarını biliyoruz. Bu talepler doğrultusunda Zonguldak Valiliği ve Ticaret İl Müdürlüğü’nün katkısıyla temin edilen maskeleri Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere 10 kişiden fazla çalışanı olan, bu sıkıntılı dönemde üretime ve çalışmaya devam eden üyelerimize ulaştırmaya çalıştık. Bu kapsamda 30 bin adet maske dağıtımını tamamladık. Maske satışları kontrollü olarak serbest bırakıldığından bu konudaki sıkıntı da giderilmiş oldu. Koronavirüs salgınının başından itibaren her konuda üyelerimizin yanında olmaya çalıştık. Üyelerimiz taleplerini ve sıkıntılarını bizlere ilettikçe biz de ilgili kurumlara iletmeye, tüccar ve sanayiciye destek vermeye devam edeceğiz.”

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 116
14.05.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın