Pass

Çaycuma Devlet Hastanesi’nin İhtiyacı olduğu tespit edilen ve COVİD-19 Salgını kapsamındaki hastaların tedavisinde kullanılan Solunum Cihazı ve sarf malzemelerinin temini için Çaycuma TSO Meclis Başkanlığı öncülüğünde başlatılan bağış kampanyasına Çaycuma TSO üyeleri başta olmak üzere hayırseverlerden destek geldi.

Kampanya kapsamında alınan 33 adet EZPAP Hızlı Solunum Devresi Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar tarafından Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sezgin Mutlu ve Göğüs Hastalıkları Uzman Doktoru Emine Uysal Özfidan’a teslim edildi.

Devlet Hastanesinin bu tür ihtiyaçları devam edeceğinden Çaycuma TSO’nun bu kampanyası devam edecek olup; bu konuda destek vermek isteyenlerin Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’na müracaat etmeleri yeterli olacaktır.

Çaycuma TSO, kampanya kapsamında destek olan Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize (17 adet), Alpaylar İnşaat Ltd. Şti.’ne (5 adet), Namık Tan’a (2 adet), Mithat Gülşen’e (2 adet), Nihat Gülşen’e (1 adet), Efe Mühendislik Ltd. Şti.’ne (1 adet), Ayşe Saltoğlu’na (1 adet), Aydemir Kereste Ltd. Şti.’ne (1 adet), AB Dekor Ltd. Şti.’ne (1 adet), Çolaklar İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti.‘ne (1 adet), İsminin açıklanmasını istemeyen Oda üyemize (1 adet) ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 239
27.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın