Pass

Perşembe Belediyesi, Corona Virüs salgını sebebiyle sokağa çıkma yasağı kapsamında bulunan ve evde kalmak zorunda olan çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramına özel hediye paketleri hazırladı.

Perşembe Belediyesi, Corona Virüs salgını tedbirleri kapsamında bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okullarında ve meydanlarda kutlayamayacak olan çocuklara bir sürpriz yaparak bayramdan önce hediye paketleri dağıttı.

Perşembe Belediyesi tarafından hazırlanan hediye paketleri; boyama kitabı, eğitici oyun seti, balon, bayrak, çikolata ve Belediye Başkanı İsmail İnam’ın 23 Nisan kutlama mesajı bulunan broşür içeriyor.

Perşembe Belediye Meclis üyeleri ve görevliler tarafından beldemizin Merkez, Hacıkadı, Yeni Mahalle, Keçecioğlu, Sarıkadı ve Hacırecepler mahallerinde, çocuklara ve velilerine dağıtılan hediye paketleri çocukları sevindirirken, velileri tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Belediye Başkanı İsmail İnam, hediye paketleriyle dağıtılan broşürde çocuklara şöyle seslendi: “Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100.ncü yılında büyük önder M. Kemal Atatürk’ün dünya çocukları ile siz çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun. Geleceğimizin teminatı olan siz çocuklarımız, tüm dünyada ve ülkemizde meydana gelen koronavirüs salgınından korunmanız ve sağlıklı kalmanız için ailelerinizle birlikte evde kalınız. Güzel günler göreceğiz çocuklar.”

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 249
23.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın