Pass

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı kapsamında Çaycuma’da çelenk koyma töreni düzenlendi.

Kaymakamlık önünde gerçekleştirilen törene, Kaymakam Muharrem Coşgun, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve sınırlı sayıda daire müdürü katıldı.

Günün anlam ve önemini belirten çelengi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş anıta koyarken saygı duruşu İstiklal Marşının ardından program sona erdi.

Corona Virüs önlemleri kapsamında bu yıl çocuklar saat 14.00 ve 21.00'de süsledikleri evlerinin balkonlarına çıkarak Belediyeden yapılan anons ile saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşını okuyacak.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 209
23.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın