Pass

Çaycuma’nın Filyos Belde Belediyesi tarafından vatandaşta dağıtılan hijyen paketleri için çalınmadık kapı bırakılmadı.

Öteyüz Mahallemizde gerçekleştirilen hijyen malzemeleri dağıtımı, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal'ın katılımıyla tamamlandı. Beldede çalınmayan kapı, hijyen malzemesi ulaşmayan hane kalmadı.

Başka Ünal; "Ayrıca ekiplerimiz beldemizde ikamet eden bazı vatandaşlarımıza hijyen malzemeleri dağıtımı esnasında ulaşamamıştır. Hijyen malzemeleri ulaşmayan vatandaşlarımız lütfen sayfamıza mesaj atarak veya belediyemiz zabıta işleri birimine ulaşarak hijyen malzemelerini temin edebilirler” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 357
16.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın