Pass

AK Parti Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Tolgahan Köktürk ve bir grup partili genç Koronovirüs'ü önleme tedbirleri kapsamında Kaymakamlık bünyesinde kurulan Vefa Destek Grubu üyelerini ziyaret etti.

Geçe gündüz aralıksız görev yaparak vatandaşların istek ve taleplerini yerine getiren Vefa Destek Gruba çalışanlarına teşekkür eden Tolgahan Köktürk; “Salgından korunmak için vatandaşlarımız evlerinde kalsınlar. Zaten destek gruplarına ulaşıldığı takdirde vatandaşlarımız tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Görev yapan tüm arkadaşımıza çalışmalarında kolaylık diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 229
16.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın