Pass

Filyos Belediyesi tarafından Corona Virüs'ü önleme çalışmaları kapsamında belde halkında kolonya, maske ve sabundan oluşan hijyen paketi dağıtıyor.

Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal şu anda 10 bin paketin vatandaşlar için hazırlandığını ifade ederek; “Çin’de başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs ile mücadelemiz devam ediyor. Bizde Belediye olarak virüs ile mücadelede temini zor olan kolonya, maske ve sabundan oluşan hijyen paketimizi vatandaşlarımıza dağıtacağız. Şu ana kadar beldemizde bir vaka olmadı. İnşallah böyle devam eder ve bu belayı atlatırız.

Filyos halkından ricam, evde kalmaları, dışarı çıkmamaları bir ihtiyaçları olduğu zaman Belediyemizi ve zabıta müdürlüğümüzü aramalarıdır. Biz sizler için varız, inşallah herhangi bir üzücü olay yada can kaybı olmadan bu süreci atlatırız” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 241
10.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın