Pass

Koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında ilçeler arası geçişlerin yasaklanmasının ardından Perşembe Beldemize girişi sağlayan yolların bir kısmı da Belediye tarafından toprak dökülerek kapatıldı.

Beldeye araçların girişi jandarma kontrolünde sağlanırken şehir dışında gelenlerin beldeye girişine izin verilemiyor. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, beldede bulunan 5 girişi 3’e indirdiklerini, Jandarma ekipleri ile birlikte giriş çıkışlarda vatandaşları uyardıklarını söyledi.

Beldeye giriş yapan vatandaşlara yarım saat içinde işlerini halletmeleri gerektiğinin söylendiğini ifade eden Belediye Başkanı İnam, “Başka çaremiz kalmadı. Vatandaşımızı, vatandaşımızdan korumak zorundayız. İşi olan vatandaşa izin veriyoruz, yarım saat sonra evine gitmesini istiyoruz. Bu uygulamaya da vatandaşımız uymaya başladı” dedi.

Belediye hoparlörlerinden sık sık yapılan anonslarla vatandaşların evde kalması yönünde duyuru yapılıyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 292
10.04.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın