Pass

Çaycuma Emlakçılar Derneğinin Özgül Belgelendirme aracılığı ile düzenlediği emlak danışmanları ve müteahhitlerin katıldığı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Kimlik Kartları sahiplerine verildi. Belgeleri Çaycuma Öğretmen evinde Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun takdim etti. Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş,  Şube Müdürü Cengiz Yılmaz, Tarım ve Orman Müdürü Coşkun Ulutaş,  Tapu Müdürü Bedrettin Toy’un   katılımlarıyla gerçekleşen belge töreninde Kaymakam Coşgun ilçedeki inşaat sektörü ve emlak piyasası hakkında bilgi aldı.

Çaycuma Emlakcılar Derneği Başkanı Erol Ünlü; “Belge süresi Ticaret Bakanlığı tarafından 05.12.2019 tarihinden 2020 Ekim ayına kadar uzatılmıştır. Mesleki Yeterlilik Belgelerini almayanlar için 25 bin TL para cezası, 2'nci kontrolde 75 bin TL 3’üncü kontrolde Yetki Belgesi alınmadıysa iş yerini kapatma cezası veriliyor. Belge törenine katılım sağlayan protokol üyelerimize, Özgül Belgelendirme Yetkilisi Dr. Oğuzhan Karagül,  Müşteri İlişkileri Yöneticisi Murat Aktaş’a teşekkür ederim” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 580
13.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın