Pass

Çaycuma Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları başkanları 6 Haziran’da Çaycuma’ya gelecek olan kardeş şehir Lennestadt heyeti’nin programı ile ilgili Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde bir araya geldiler.

Çaycuma’nın Almanya’daki Kardeş Şehri olan Lennestadt’dan 20 kişilik bir heyet 6 Haziran’da Çaycuma’ya yapacağı ziyaret kapsamında Çaycumalılar Buluşuyor Etkinliklerine katılacak. Heyet aynı zamanda Çaycuma ile sadece belediyecilik anlamında değil; eğitim, sanat ve ekonomi gibi her anlamda kardeşlik bağlarının kurulacağı bir protokole de imza atacak.

Bu ziyaretle ilgili olarak yapılacak etkinlikler için TSO’nun ev sahipliğinde Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Başkan Yardımcısı Serhat Dereli, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Emekliler Derneği Çaycuma Şubesi Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Lennestadt Uyum Meclisi Başkanı Nedim Kalembaşı ile bir araya gelerek bir istişare toplantısı yaptılar.

Toplantıda Çaycuma Belediyesinin Almanya’nın Lennestdat Belediyesi ile sürdürdüğü kardeş kent ilişkisi çok yönlü olarak sonuç vermeye devam ettiği vurgulanarak İki belediye arasındaki ilişkilerin iki kent arasında ticareti de geliştirilmesi için Ticaret ve Sanayi Odaları ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasının dahil edilmesiyle başlayan bir süreçte olduğumuzu ve bu sürece müzik ve spor gruplarının ardından yapılan “kardeş okul” protokolleri ile eğitim alanına da taşınarak yeni bir boyut kazandığı belirtildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 342
11.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın