Pass

İYİ Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı’nın 2’nci olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongrede mevcut İlçe Başkanı Sebahattin Durmuşoğlu, Bulut Vidinli ve Şenol Cin olmak üzere üç aday yarıştı.

Kırmızılar Düğün Salonunda yapılan kongreye annesinin vefatı nedeniyle İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen katılamadı. Yapılan oylama sonucu İYİ Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı’na 143 oy alan Sebahattin Durmuşoğlu seçildi. Şenol Cin 60 oy, Bulut Vidinli 47 oy aldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 413
10.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın