Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma Kadın Kolları Olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongrede mevcut Kadın Kolları Başkanı Nilgün Temelkuran aday olmazken Sevda Bilici ve Senem Ağzıküçük başkanlık için yarıştı.

Açılış konuşmasını mevcut Kadın Kolları Başkanı Nilgün Temelkuran’ın yaptığı kongrenin divan başkanlığına İlçe Başkanı Şeref Köktürk, Divan üyeliklerine Ayşe Eşme, Nedime Ermişoğlu, Hayriye Sağlam seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, faaliyet raporlarının okunması ve oylanması, başkan adayları Sevda Bilici ve Senem Ağzıküçük'ün konuşmaları, Gökçebey Kadın Kolları Başkanı Nermin Bozaklı'nın konuşması, İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır'ın mesajının okunması sonrası seçimlere geçildi.

Yapılan oylama sonucu Senem Ağzıküçük CHP Çaycuma Kadın Kolları başkanlığına seçilirken yönetim şu isimlerden oluştu; Damlanur Türkyılmaz,  Emine  Baş, Pınar Yağcı, Nilay Kabuk, Nurdan Kıncı, Pakize Karaeli, Müberra Özyurt ve Göksel Sefercik.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 488
10.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın