Pass

Çaycuma Kent Konseyi gönüllülerin desteği ile sokak hayvanlarının beslenmesi için başlatılan  ‘Aşevi’ projesine destek veren Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi’nin aşevleri okula teslim edildi.

Kısa bir süre önce Kent Konseyi tarafından ‘Benimde hayvanların aşında bir katkım olsun diyorsanız, gelin hayvanlara aşevi yapalım. İsterseniz üzerine isminizi yazalım’ sloganı ile başlatılan kampanya Çaycumalılar tarafından ilgi gördü. 

Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli ve Yürütme Kurulu Üyesi Sevda Bilici, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayla Kalaycı ve Yürütme Kurulu Üyesi Yonca Girgin, kampanya koordinatörü Kültür ve Sanat Çalışma Grubu Başkanı Nilgün Çelik tarafından Okul Müdürü İbrahim Dikenli, Öğretmen Elvin Özcan ve öğrencilere 2 adet aşevi sokakta ihtiyaç görülen bölgelere bırakılmak üzere teslim edildi.

Okul yönetimine destekleri için teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli; “ Sahiplenilmemiş sokak köpeklerinin beslenmesi için yapılan sosyal sorumluluk projemiz devam ediyor. Aşevi yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Çaycuma Kent Konseyi Başkanlığından veya 0505 357 40 44 numaralı telefondan bilgi alabilirler” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 503
05.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın