Pass

Çaycuma Belediyesi'nin konsept projelerinden biri olan 82 konutlu Sofia Evleri’nde inşaat seviyesi yüzde 70’lere yaklaştı.

Çaycuma Belediyesinin, ilçede yaşayan vatandaşların yaşam biçimlerini değiştirip doğayla baş başa kalabilecekleri konutlar sunmak amacıyla yapımına başladığı Sofia Evleri’nin inşaat tamamlanma oranı yüzde 65’i geçti. Sofular Mahallesindeki İmam Hatip Lisesinin hemen üzerindeki 25 bin metrekare alanda yapımı devam devam eden Sofia Evleri, toplam, 82 daireden oluşuyor. Çaycumalılara standartların ötesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunmayı amaçlayan proje, planlı alt yapısından çevre düzenlemelerine, daireye özel teras bahçeden kişisel otopark alanına değin birçok farklılık sunuyor.

İNŞAATLARIMIZIN BU SEVİYELERE SORUNSUZ ŞEKİLDE GELMESİ ÇOK ÖNEMLİ

Çaycuma Belediyesinin şirketi ÇAYBEL tarafından yapımı devam eden projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Yaptığımız çalışmalarla modern bir kent haline dönüştürdüğümüz Çaycuma’da vatandaşlarımıza doğayla baş başa kalabilecekleri konutlar sunup yaşam kalitelerini yükseltmek için inşaatına başladığımız Sofia Evleri’nde oldukça yol aldık. Projede kaba inşaatları tamamlamak üzereyiz. Toplam 82 konuttan oluşan projede, 40’dan fazla konutun ince işlerin imalatı devam ediyor. Arkadaşlarım tüm projede,  %65 seviyelerini geçip, yüzde 70’lere yaklaştığımızı söyledi. Ekonomik koşulların herkesi zorladığı bir ortamda inşaatlarımızın bu seviyelere sorunsuz şekilde gelmesi çok önemli” dedi.

GAYET UYGUN KOŞULLARDA EV ALMAK MÜMKÜN

Evlere gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını da söyleyen Kantarcı, “Şirketimiz ÇAYBEL aracılığıyla yaptığımız konutlardan epey bir miktarının satışı yapıldı. Kalan konutlarımızın satışı da devam ediyor. Son derece kaliteli malzeme ve iyi bir işçilikle yapılan evler, gayet uygun koşullarla alınabiliyor. Artık ülkeye vizyon sunmaya başlayan Çaycuma Belediyesinin, sahip olan herkesin yaşam biçimini değiştirecek projesinde yer almak isteyen vatandaşlarımızın elini çabuk tutması gerekiyor. İnşaatın bu seviyelere gelmesinde emeği geçen başta ÇAYBEL personeli olmak üzere tüm çalışanlara, projemize ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, buradan konut alan herkese şimdiden hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum” şeklindeki ifadelerle sözlerini bitirdi.  

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 516
05.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın