Pass

Ankara Büyükşehir Belediyesinden Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu’nun da aralarında olduğu üst düzey bürokratlardan bir heyet hafta sonu Çaycuma’yı ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu, Kent Estetiği Daire Başkanı Selami Aktepe, Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Hasan Muhammet Güldaş, hafta sonu, eşleri ile birlikte Çaycuma’yı ziyaret etti. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın konuğu olarak gün boyu kenti gezen heyet, belediye işletmeleriyle yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çaycuma Belediyesinin tüm birim amirlerinin tam kadro olarak eşlik ettiği heyet belediyenin şirketi ÇAYBEL tesislerini gezerek yapılan üretimler hakkında da bilgi aldı. Çaycuma kent merkezindeki yayalaştırılmış alanda mekikle bir gezi yapıp varagele de binen Ankara Büyükşehir Belediyesi yöneticileri Çaycuma’ya tam not verdi.

İLİŞKİLERİN DAHA DA SICAK HALE GETİRİLMESİ KARARLAŞTIRILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Çaycuma Belediyesini kardeş belediye ilan etmiş, yapılacak işbirliği protokolü ile büyük belediyelerin, küçük belediyelere destek olmaları için talimat vermişti. Ankara Büyükşehir Belediyesinin üst düzey yöneticilerinin ziyareti, bu işbirliğinin somut ilk adımını oluştururken, iki belediye arasındaki ilişkilerin daha da sıcak hale getirilmesi kararı alındı. Ankara heyeti Çaycuma’da belediye hizmetlerinin beklediklerin çok ötesinde olduğunu söylerken bundan duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 318
03.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın