Pass

Çaycuma İlçesi'ne bağlı olan Perşembe beldesi, Elazığ'ın Sivrice İlçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, depremde zarar gören vatandaşlara yardım malzemesi gönderdi.

İlçeye bağlı Perşembe beldesi Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ile Perşembe Belediyesi işbirliğiyle başlattıkları yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hayırsever vatandaşların yaya ve araçlarla getirdiği battaniye, yorgan, yatak, elektrikli ve tüplü ısıtıcı, deterjan, temizlik malzemeleri, giysi, halı gibi birçok insani yardım malzemeleri lisenin salonunda toplandı. Kampanyayı başlatan gençler ve belediye zabıta amiri Kemalettin Çamlı tarafından malzemeler kamyona yüklenerek, diğer belde ve köylerden gelen yardım malzemelerinin toplandığı Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu'na gönderildi. Kampanyayı başlatan Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi ve okul başkanı Hakan Keçeci ile arkadaşları Eralp Saka, Eray Koraman ve Müberra Ataman, kendilerine destek olan ve yardım malzemelerini taşımak için araç sağlayan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’a ve kampanyaya ilgi gösteren tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 308
03.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın