Pass

Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremde zarar gören vatandaşlarımız için bir yardım kampanyası düzenledi.

Konu ile ilgili olarak Şube Başkanı Zeki Saim Oral;  “6.8 Depreminden sonra gerek görsel medyaya, gerekse sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine Genel Merkezimizin de talimatları doğrultusunda 27 Ocak Pazartesi ile 31 Ocak Cuma gününe kadar bir yardım kampanyası başlattık. Bu kampanyada önceliğimiz kendi üyelerimiz üzerindendi. Halkımızın böyle durumlarda duyarlı davranacağını biliyorduk. Çok fazla yerimiz olmadığında ve de kargo ile de gideceğini düşünerek kampanyamızı sınırlı sayıda tutmak zorunda kaldık. Sosyal medya hesabımızdan da bunun duyurusunu yaptık. Ancak buradaki üye olmayan takipçilerimizi unuttuk, onların da duyarlılığı ile çok kısa zamanda beklediğimizden çok fazla ilgi gördü. Bu vesile ile duyarlılık gösteren başta üyelerimize, Çaycumalı dostlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Yapılan yardımları Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz, gençlerimizin elbirliği ile tasnif edip, koliledik ve Cuma günü Kargo’ya verdik. Dilerim bu yardımlar gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşır. Tekrar bu yardıma koşan tüm Çaycumalı dostlarımıza Atatürkçü Düşünce Derneği olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

31 Ocak Cuma günü mesai bitiminde gelen ve tasnif edilen tüm yardımlar Elâzığ’a gönderilmek üzere kargoya teslim edildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 295
03.02.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın