Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu'nun dedesi Hasan Çolakoğlu (88) hayatını kaybetti. Hasan Çolakoğlu için Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesi Merkez Camisinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen,  Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, belediye başkanları, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire ve okul müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Zonguldak İl Müftüsü Rüstem Can’ın kıldırdığı namazının ardından Hasan Çolakoğlu Çaycuma Şehler Köyü Alagözler Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.

Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak Çolakoğlu Ailesine Allah'tan rahmet ve baş sağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 490
30.01.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın