Pass

Çaycuma’da ‘Uyuşturucu Bağımlılığıyla Mücadele Toplantısı’ Kaymakam Muharrem Coşgun başkanlığında yapıldı.

Toplantıda ilçede bulunan metruk binaların durumu, uyuşturucu kullanımı ve satışı açısından riskli olan park ve eğlendinlen alanların kamera ile takip edilmesi ve ışıklandırılması ilgili çalışmalar görüşüldü.  Okul ve okul çevrelerinin güvenliği gibi vb. konularda uyuşturucuyla etkin mücadele için 2019 yılında yapılan çalışmalardan söz edilerek 2020 yılında yapılacak projeler planlandı.

Toplantıya Cumhuriyet Başsavcısı, Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 562
27.01.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın