Pass

Çaycuma Belediyesi birimler arasında düzenlediği gelenek halı saha futbol turnuvasının 3.'sü başladı.

Çaycuma Belediyesi birimler arasındaki ilişkileri güçlendirmek, ekip ruhu oluşturmak, çalışanlar arasında kaynaşmayı sağlamak ve dayanışma ruhunu yükseltmek amacıyla düzenlediği futbol turnuvasının 3.’sü başladı.

Su İşleri, Çaybel, Temizlik İşleri, Makine İkmal, İdari Fen ve İtfaiye Zabıta olmak üzere 6 takımının tek maçlı lig usulü olarak karşılaşacağı turnuvanın tüm maçları, Yaşam Park’ta, Çaycuma Belediyesine ait halı sahada oynanacak. Tüm takımların birbiriyle karşılaşmasının ardından sıralamada son ikiye kalan takım elenerek turnuva dışı kalacak. İlk dört takımın karşılaşacağı yarı finalde galip gelenler final oynayarak şampiyonu belirleyecek.

ÇAYBEL, SU İŞLERİ’Nİ 12-5, MAKİNE İKMAL TEMZLİK İŞLERİ’Nİ 5-2 YENDİ
Belediye daire amirlerinin de izlediği ilk maçta Çaybel, Su İşleri’ni 12-5, ikinci maçta da Makine İkmal Temzlik İşleri’ni 5-2 yendi. Turnuvaya, ikinci gününde, İdari Fen – İtfaiye Zabıta maçıyla devam edilecek.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 442
01.10.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın