Pass

Çaycuma Burunkaya Şehit Emrah Kartal İlkokulu’nun üç yıldır başarı ile sürdürdüğü “MİNİK ELLER ÜRETİYOR” projesi kapsamında çalışmaları devam ediyor.

4. sınıf öğrencilerinin Bahçe Kıyafetlerini giyerek Uygulama ve Beceri Atölyesi olarak kullandıkları okul serasına fideleri diktiler. Sınıf Öğretmenleri Zuhal Çekiç ve öğrenci velileri ile birlikte seraya giren öğrenciler Marul, Lahana, Brokoli, Karnabahar, Kırmızı Lahana Fideleri diktiler ve Ispanak Tohumu ektiler. Özel kıyafetleri ve küçük çapaları ile seraya giren öğrenciler çok eğlendiler. Yaptıklarının bilincinde olan öğrenciler fideleri sulayıp bakımlarını yapacaklarını söylediler.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 441
18.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın