Pass

2019 yılı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Teknik Destek Programı 2. Dönem çağrısına “Erasmus + Proje Yazma Atölyesi' başlıklı öğretmen eğitimi projesi ile başvuran Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvurusu kabul edildi.

Bu kapsamda Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı arasında proje sözleşmesi imzalandı. Proje sözleşmesi imza törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Proje Sorumlusu Ahmet Yirmibeş ve BAKKA Proje Uzmanı Ümran Öztürk katıldı.

“Erasmus + Proje Yazma Atölyesi” projesi Çaycuma ilçesinde 25 farklı okulda görev yapan 25 öğretmenin eğitim alanında Avrupa Birliği Erasmus + Projeleri Yazma, başvuru yapma, ortak bulma, proje yürütme konusunda alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayacaktır. Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı Vizyon 2023 belgesi ışığında Çaycuma ilçesinde öğretmenlerin mesleki yeterliliklerinin artırılmasına destek olmayı ve ilçede uluslararası projelere aktif katılımı artırarak eğitimin niteliğini uluslararası standartlara yükseltmeyi amaçlamaktadır.

BAKKA Teknik Destek Programı tarafından #geleceğim mesleğim sloganıyla desteklenen “Erasmus + Proje Yazma Atölyesi” projesinin bu amaçlara ulaşmada önemli rolü olacağına inandığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş emeği geçenlere teşekkür ederek projenin Çaycuma ve tüm bölgemize hayırlı olmasını diledi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 937
05.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın