Pass

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 1. Sınıf öğrencilerinin şubesinin belirlenmesine yönelik kura çekimi 75. Yıl İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Şehit Hasan Yağlı İlkokulu ve İsmail Hakkı Tonguç İlkokulunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş'ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Okullarımızın kura kurulları şu şekildedir:

75. Yıl İlkokulu Müdürlüğü; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz'ın başkanlığında, Okul Müdürü Ergün Uyar, Okul Sınıf Öğretmeni Gülay Yurtbay, Okul Aile Birliği Temsilcisi Sıdıka Topaloğlu,

Atatürk İlkokulu Müdürlüğü; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak'ın başkanlığında, Okul Müdürü Cengiz Erdaş, Sınıf Öğretmeni Arzu Karaca, Okul Aile Birliği Temsilcisi İlknur Saka,

Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Müdürlüğü; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Güneş'in başkanlığında; Okul Müdürü Ali Gedikoğlu, Sınıf Öğretmeni Bilal Gegecan, Okul Aile Birliği Temsilcisi Sezin Bayrak,

İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu Müdürlüğü; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yol'un başkanlığında; Okul Müdürü Ersoy Salman, Sınıf Öğretmeni Dursun Doruk, Okul Aile Birliği Temsilcisi Umut Odabaş tarafından kura çekimi yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, yeni yılın öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 910
03.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın