Pass

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Çaycuma Kaymakamlığı görevine başlayan Muharrem Coşkun ve İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Gönen Süslü için bir tebrik mesajı yayımladı

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma Kaymakamlığına ataması yapılan Muharrem Cokun’un göreve başlaması nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı. Kantarcı mesajında, “Beş yıl birlikte uyum içinde görev yaptığımız Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’nin Kahramanmaraş Onikişubat ilçesine atanmasının ardından Çaycuma Kaymakamlığına atanan Sayın Muharrem Coşkun ilçemize gelerek görevine başladı. Sayın Kaymakamımıza Batı Karadeniz’in yükselen değeri Çaycuma’ya hoş geldiniz diyor, yeni görevi nedeniyle kendisini tebrik ediyorum. Buradaki görev süresi içinde kurumlarımız arasında en güçlü bir işbirliğini sağlayarak, birlikte, ilçemize çok değerli hizmetler vereceğimize inanıyor, planladığı tüm görevlerde muvafık olmasını canı gönülden diliyorum. Beş yıllık görevi sırasında, ilçemizde, önemli hizmetlere imza atarak tüm Çaycumalıların kalbini kazanan değerli Kaymakamımız Serkan Keçeli’ye de yeni görevlerinde bir kez daha üstün başarılar diliyorum” dedi.

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM
İl Jandarma Komutanlığındaki nöbet değişimi yapan Kıdemli Albay İnan ile Kıdemli Albay Süslü’ye de muvaffakiyetler dileyen Kantarcı, “Öte yandan yine birlikte görev yapmanın hazzını yaşadığım, İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Sayın Gökhan İnan son yayımlanan kararname ile Elazığ İl Jandarma Komutanlığına atandı. Görev yapacağı yeni yerde de çok değerli hizmetlerde bulunup büyük dostluklar geliştireceğine inandığım Sayın İnan’a ataması yapıldığı görevde muvaffakiyetler diliyorum. İlimize ataması yapılan Kıdemli Albay Gönen Süslü’ye hoş geldiniz diyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Görev süresi içinde kentimizde huzur ve asayişin sağlanması için her türlü desteğe hazır olduğumu bildiriyor, uyum içinde kentimize çok değerli hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 602
02.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın