Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM işbirliğinde “Motorlu Kara Taşıt Alım Satım Sorumlusu Seviye 5” mesleki yeterlilik sınavları gerçekleştirildi.

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ulusal yeterlilikleri doğrultusunda yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamadan oluşan sınavlarda başarılı olanlara mesleki yeterlilik belgesi verileceğini söyleyen Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu, “Motorlu kara taşıtı alım satımı yapanların (MYK) mesleki yeterlilik belgesi Ticaret Bakanlığı tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Bu kapsamda Tobb MEYBEM işbirliği ile Motorlu Kara Taşıt Alım Satım Sorumluları için dördüncü sınavımızı gerçekleştirdik. İşbirliğimiz mesleki yeterlilik belgesi zorunlu hale getirilen Emlak Danışmanlığı Seviye-5 ve Seviye-4, Servis Aracı Şoförü Seviye-3 sınavları ile devam edecektir.” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 729
02.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın