Pass

Çaycuma TSO yönetimi 28 Eylül-2 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya’ya giderek, Çaycuma Belediyesinin kardeş Şehri Lennestadt'ı ve Lennestadt Belediyesi'ni, Siegen Ticaret ve Sanayi Odası'nı, Fellinghusen Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret edecek.

Ziyarette ayrıca Siegen Ticaret ve Sanayi Odası ile Kardeş Oda Protokolü imzalanacak.

Çaycuma TSO’da gerçekleştiren ziyaret programı ile ilgili toplantıya Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Meclis Başkanı Ergün Ece, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Özkütük ve Serhat Dereli, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karakaş, Meclis Başkan Yardımcısı Sedat Kara, Almanya’da yaşayan İşadamı Nedim Kalembaşı ve ziyaret programına katılacak Çaycuma TSO üyeleri katıldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 802
02.09.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın