Pass

Çaycuma’nın Karaevligeliş Tayfa Grubu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 15 yaşındaki kalp hastası Mert Ünal'a moral vermek için futbol turnuvası düzenleyecek. 

Çaycuma’nın Nebioğlu Beldesinde, Karaevligeriş Tayfa Grubu, 15 yaşındaki kalp hastası Mertcan Ünal'a moral vermek ve organ bağışına dikkat çekmek amacıyla "Tayfa Mertcan’a can katıyor" futbol turnuvası düzenleyecek. Karaevligeriş Tayfa Grubu Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci gününde düzenlenecek olan futbol turnuvası öncesi vatandaşlara organ bağışı çağrısı yaptı. Renkli isimlerin katılım göstereceği turnuvayla ilgili konuşan Karaevligeriş Tayfa Grubu, “Tayfa Mertcan’a can katıyor" Organ bağışı koşulsuz sevgidir, bir bağış, bir hayattır” dedi. 

Haber: İhlas Haber Ajansı


Haber Okunma Sayısı : 646
29.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın