Pass

Erdoğan Bektaş ile İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ı ziyaret etti.

İlk olarak Vali Erdoğan Bektaş ile makamında bir araya gelen Çaycumalı muhtarlar, köylerin başlıca sorunları yol, parke, elektrik hatları ve kanalizasyon hakkında şikâyetlerini dile getirdi.

Havalimanı, Filyos Endüstri Bölgesi, liman vb. yatırımlar hakkında da görüş alış verişinde bulunan muhtarlar Vali Erdoğan’a Bektaş’a başarılar diledi.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Ekrem Çelen ve tüm muhtarlara teşekkür eden Vali Erdoğan Bektaş, köylerin tüm sıkıntılarını bildiğini, devlet olarak imkânlar dâhilinde sorunlara çözüm bulduklarını söyledi.

Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ı da ziyaret gerçekleştiren muhtarlar, verdiği destekten ötürü kendisine teşekkür ettiler.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 523
25.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın