Pass

Çaycuma’da kapalı pazar yeri karşısında kurulan panayırın açılışı yapıldı.

Yaz döneminde akşam saatlerinde açılacak ve gece geç saatlere kadar hizmet verecek panayırın açılışına, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, Emekliler Derneği Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli, belediye ve il genel meclis üyeleri, panayır esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yeni bir ticaret rengini ortaya çıkaran esnafa teşekkür ederken; “Daha önceki yıllarda da böyle bir şey ortaya atmıştık ama Devrek Belediye Başkanı sağ olsun onun sayesinde hızlıca buluştuk ve belki de rekorlar kitabına geçecek şekilde dünyanın en hızlı yapılan kapalı çarşısını yaptık. Muhteşem bir görüntü var. Çaycuma'dan ve çevre civardan bütün hemşerilerimizi buraya alış veriş yapmaya davet ediyorum. Hepsine bol kazançlar diliyorum.  Seneye bunun daha da güzelini yapmak üzere çok para kazansınlar diyorum. Her zaman olduğu gibi onların yanındayız, arkasındayız. Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim" diye konuştu.

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir de uzun zamandır beri böyle bir pazarı yapmayı düşündüklerini söyledi. Kandemir; “Nasip bugüne imiş. Başta Belediye Başkanım olmak üzere, sizlerin ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Burada bu bir başlangıçtır. Önümüzdeki sene bir katı daha büyüyecektir. Sizlere şunu hatırlatmak isterim ki Sayın Belediye Başkanım Bülent Kantarcı pazar yerinin, yeri değişmeye başladığından öncesine dahil sizlerle hep toplantı yaptık. Hep şunu söyledim, bir sene bilemedin iki sene burada yağmurda, güneşte sıkıntı yaşayacaksınız. Ama bölgenin en büyük pazar yeri olacağını söylemiştim size ve bu bugün bölgenin en büyük pazarı yolunda olmaya devam ediyoruz. Sizlere ve memleketime hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim" dedi.

Yapılan duaların ardından açılış kurdelesini kesen protokol üyeleri, panayırı gezerek esnafa ‘hayırlı kazançlar’ dileğinde bulundu. 

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 849
24.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın