Pass

Çaycuma’da 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri gerçekleşti. 

Yapılan programa Kaymakam Serkan Keçeli, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Askerlik Şubesi Başkanı Mehmet Akıncı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Ali Duran,  AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, il genel meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit aileleri, daire ve okul müdürleri ile jandarma personeli katıldı.

Sabah saatlerinde Şehit Mezarlıklarına ziyaretle başlandı. Öncelikle Şehit Kerim Keçeci’nin Yeniköy’deki mezarı, sonra Şehit Gökhan Kurak’ın Karapınar Beldesindeki mezarı ve şehit Sacit Olcay Kabaklıoğlu’nun Yakademirciler Köyü’ndeki mezarları ziyaret edildi. Şehitlerin mezarları başında dualar edilerek çiçek bırakıldı. 

Öğlen namazında Merkez Yeni Camii’nde İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş'in eşliğinde Kur'an-ı Kerim ve mevlidi şerif okunarak dua edildi. Akabinde cami önünde ikramda bulunuldu. Akabinde Öğretmenevi önünde 15 Temmuz 2016'da FETÖ'nün hain darbe girişimine sahne olan 251 vatandaşın şehit olduğu, 2 bin 194 kişinin de yaralanarak gazi olduğu darbenin resim sergisi gerçekleşti. 

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 263
15.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın