Pass

Çaycuma ilçesinin Nebioğlu beldesi Belediye Başkanı olan Ertan Aydoğan'ın tek oğlu olan Çağdan Aydoğan'ın Zeynep Demir(Aydoğan) ile görkemli bir şekilde dünya evine girdi.

Nebioğlu Belediye Başkanı Aydoğan, düğün sonrası yayınladığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi, "Oğlum Çağdan ve Gelinim Zeynep’in Nebioğlu ve Çaydeğirmeni River Mill Park Otelde yapmış olduğumuz düğün törenlerine katılarak bizleri onurlandıran, Zonguldak Valimiz Erdoğan Bektaş’ a, AK Parti Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar’ a ve CHP önceki dönem Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk’ e, Zonguldak İl Alay Komutanı Albay Gökhan İnan’ a, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli’ ye, Bayburt Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Şentürk’ e, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ a, ilçe ve beldelerimizin çok değerli Belediye Başkanlarına ve ayrıca geçmiş dönemlerde belediye başkanlığı yapmış olan çok değerli arkadaşlarıma, siyasi partilerimizin ilçe ve belde başkanları ile diğer yöneticilerine, siyasi partilerimizin kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticilerine, daire amirleri ve şube müdürlerimize, sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli başkan ve yöneticilerine, çok değerli sanayi ve iş adamlarımıza, il genel meclisi üyelerimize, okul müdürü ve öğretmen arkadaşlarımıza, belediye meclis üyelerimize, işçi sendikalarımızın başkan ve yöneticilerine, çok değerli muhtarlarımıza, düğün törenimize katılamayarak çiçek gönderen ve mesaj yollayarak mutluluğumuzu paylaşan tüm dostlarımıza, başımın tacı olan Nebioğlu’lu hemşehrilerime, mesai arkadaşlarıma eş dost akrabalarım ile organizasyonlarda bizler kadar emeği olan hizmet ekibime" diyerek herkese sonsuz teşekkür ve şükranlarını sundu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 968
08.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın