Pass

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) teknik destek programı kapsamında Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ersamus Plus Ka1-Ka2 Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi kabul edilmişti. Eğitim Uzmanı Onur Çiftçi tarafından ilçede 31 öğretmene 24-28 Haziran 2019 tarihlerinde beş gün otuz saat eğitim verilerek Ersamus Plus Ka1-Ka2  Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi tamamlandı.

Proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim sonucunda, eğitimi tamamlayan kursiyerlere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Veli Cenk tarafından eğitim sertifikaları verildi. 

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 415
04.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın