Pass

Çaycuma İlçe Kaymakamlığınca ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından şehit yakınları ile gazilere Konya Kültür Turu gezisi düzenlendi. 

Yaklaşık 100 kişinin katıldığı gezide ilk durağı Konya oldu. Şehit yakınları ve gaziler Konya'da önce Mevlana Celaleddin Rumi Türbesi ile Konya'nın tarihi ve kültür yerlerini ziyaret ettiler. Buradaki gezi bir otelde konaklama ve yemek ikramı ile devam etti. Gezinin ikinci gününde şehit yakınları ve gaziler Ankara'ya da gelerek burada ilk olarak Hacı Bayram Veli Camisi ile türbesini ziyaret etti. Ardından 1'nci ve 2'nci Türkiye Büyük Millet Meclisi ile Atatürk'ün ebedi istirahati olan Anıtkabir'i gezdi. Gezi programının sonunda hatıra fotoğrafı çekildi. 

Şehit yakınları ve gaziler, gezinin çok güzel geçtiğini, memnun kaldıkları ifade ederek Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli'ye teşekkürlerini sundular. Daha sonra grup Çaycuma'ya doğru hareket etti. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 766
01.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın