Pass

Çaycuma’da “2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı” Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Şube Müdürleri Cengiz Yılmaz,  Nusret Parlak,  Muharrem Yol,  Bayram Güneş ve okul müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

2018-2019 eğitim-öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri, okulların mevcut durumları, okul güvenliği, taşıma ve yemek işlemleri ile okulların mevcut ihtiyaçları ele alındı.

Toplantının sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 598
01.07.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın