Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve BAKKA işbirliği ile yapılan ‘Gelecek Stem ile Gelecek’ eğitiminin birinci haftasında yaklaşık 30 öğretmen, 21. yüzyılın gerektirdiği becerileri öğrencilerine kazandırmak için eğitim aldılar. 5 gün boyunca süren eğitime katılan öğretmenlere sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmal Baş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak, eğitmenler  Çanakkale Üniversitesi Öğretim üyelerinden Doç. Dr. Muzaffer Özdemir ve Eğitim Koordinatörü Mehtap Özüdoğru tarafından verildi. Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş; “Emeği geçen tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz”dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 394
25.06.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın