Pass

Çaycuma Jandarma Komutanlığı teşkilatlarının 180'nci yıl dönümü nedeniyle kan bağışı ve ilik nakli için Kızılay ve İlçe Jandarma Komutanlığı ortaklığında bağışta bulunuldu. 

Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kızılay koordinesinde, Atatürk heykeli önünde gerçekleşen bağışa Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen ve jandarma personeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Kızılay Çaycuma Temsilcisi Raci Sönmez, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Doktoru Murat Babalık yaptığı konuşmasında " Bugün Jandarmamızın kuruluşunun 180'nci yıl dönümü ve ayrıca bugün bizim Kızılay olarak da 'Dünya Kan Bağışçıları' günümüz. İkisi birlikte çakıştı. Bizde güzel bir organizasyon yaparak Çaycuma Jandarma Komutanlığı ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenledik. Sağ olsunlar bize destek oldular. Hastanelerde olan vatandaşlarımızın kan ihtiyaçlarını karşılaya bilmemiz için tüm Çaycuma vatandaşını kan bağışına davet ediyoruz. Bu konuda Kızılay çaba sarf ediyor. Birileri kan verecek ki bu kan ihtiyacı karşılansın. Jandarma Komutanlığımıza çok teşekkür ediyoruz. Onların vesilesiyle bugün güzel sayıda kan bağışına ulaşacağımızı düşünüyoruz. Hep birlikte bu sıkıntıyı sorunu çözebiliriz. Her vatandaşımız bir gün kendisinin de kana ihtiyacı olabileceğini düşünsün. İşte o zaman sıkıntı yaşamamak için kan bağışında bulunsunlar" dedi. 

Yoğun katılımın gerçekleştiği bağış kampanyasında İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen ve Kızılay Çaycuma Temsilcisi Raci Sönmez kök hücre ve kan bağışında bulunanlara teşekkür etti. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 266
14.06.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın