Pass

Çaycuma Kaymakamlığı'nın bayramlaşma programı Öğretmenevi önünde gerçekleştirildi. Programa, Kaymakam Vekili Mustafa Batuhan Alpboğa, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen, İlçe Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, SP İlçe Başkanı Engin Zeren, MHP İlçe Başkanı Ersin Akyüz CHP önceki dönem Zonguldak Milletvekillerinden Ali İhsan Köktürk, sivil toplum kuruluşu temsilcileri Belediye ve il genel meclis üyeleri, daire müdürleri katıldı. Program sonunda İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş tarafından dua gerçekleştirildi.

Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayan Kaymakam Vekili Mustafa Batuhan Alpboğa protokol üyeleri ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve huzurevine ziyaret gerçekleştirdi. Huzurevi sakinleri ile yanından ilgilenen ve ellerini öpen protokol üyeleri şehit ailelerini de unutmadı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 406
06.06.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın