Pass

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Etki Terapi Kültür, Sanat ve Bilim Derneği "Oynuyorum Gelişiyorum" temasıyla Çaycuma'da ödül alan öğrenciler Kaymakam Serkan Keçeli'yi ziyaret etti. 

 Tüm Zonguldak bölgesi ilçe ve köylerinde eğitim veren tüm ilkokulların dâhil olduğu "Zonguldak Geneli 1. Akıl ve Zekâ oyunları" turnuvasına katılan Çomranlı İlkokulu 1A sınıfı öğrencisi Atakan Taşkın, 2A sınıfı öğrencisi Belinay Yılmaz ve 4A sınıfı öğrencisi Toprak Erdem kazandıkları kupalarla İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli’ye ziyarette bulundu. 

Öğrencileri yarışmaya hazırlayan sınıf öğretmenleri Hayriye Dinçer, Özlem Odabaş, Seda Okumuş, Semra Oruç, Çomranlı İlkokulu okul müdürü Hakan Kadı ve yardımcısı Muhanmet Erdem okullarındaki Zekâ Oyunları Sınıfı yapımında kendilerine büyük destek veren İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş'a teşekkür ettiler. 

Finallerde birinci olan Atakan Taşkın ve üçüncü olan Belinay Yılmaz'a, İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli hediyeler vererek ödüllendirdi. 

Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, emeği geçen tüm idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 792
30.05.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın