Pass

Çaycuma’nın Nebioğlu Belediyesinin geleneksel iftarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti.

Merkez Cami bahçesindeki iftar programına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, belediye ve il genel meclis üyeleri, geçtiğimiz yerel seçimlerde Perşembe Belediye Başkan Adayı olan Turhan Okumuş, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftardan önce Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. İftara katılanlara teşekkür eden Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan; “İftar programlarımız uzun yıllardır aralıksız devam ediyor. Mahallemizin her köşesinde bu akşam iftar var. Yine de katılım oldukça güzel. Bu etkinliğimizi her yıl Ramazan ayının ortasında gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ramazanın ortasına denk gelen Yetimler Haftası’nda bölgemizdeki yetimlerinde iftara katılmaları ayrı bir anlam veriyor. İftar programımıza katılan başta Zonguldak Milletvekilimiz olmak üzere tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Tüm İslam âlemin Ramazan ayını huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 795
20.05.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın