Pass

Çaycuma’da “Kuaförüm Okulda” projesini başarı ile gerçekleştiren ve bitiren bayan Kuaförü Esin Akçalan ve mesai arkadaşlarına teşekkür belgesi verildi.

Proje ile ilçeye bağlı okullarda okuyan ve kuaföre gidemeyen özel eğitim öğrencilerinin okullarına kuaförler giderek öğrencilerin saçlarının kesilmesi ve bakımlarının yapılması sağlamıştı.  

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz, projeye  destek olan Esin Bayan Kuaförü sahibi Esin Akçaalan ve beraberinde Büşra Akçaalan ile Büşra Biçer, Kaymakamı Serkan Keçeli’ye ziyarette bulundular. Kaymakam Serkan Keçeli, projede yer alan kuaförlere teşekkür belgesi vererek başarılarının devamını diledi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 493
10.05.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın